Skip to content

Co wyróżnia soczewki PRO MAX od pozostałych soczewek:

Soczewki PRO MAX posiadają takie same charakterystyki jak inne soczewki o takich samych parametrach, na przykład: soczewka OT-4020 20x powiększenie i soczewka PRO MAX OT-4620 20x powiększenie pokazują ten sam obraz. Jednakże, każda soczewka PRO MAX posiada następujące dodatkowe cechy:

  • wymienną, wykonaną z metalu, nakrętkę, którą można odłączyć od końcówki i sterylizować w autoklawie.
  • każda nakrętka jest wyposażona w specjalne szkiełko, dzięki któremu można przeprowadzić badanie w imersji (w zanurzeniu) wykorzystując do tego odpowiedni płyn (olejek lub inny). Obraz w imersji pozwala dostrzec wiele szczegółów istotnych dla prawidłowej diagnozy.
  • soczewki PRO MAX mogą być stosowane ze wszystkimi modelami MicroCAMERA oprócz modelu BASIC.

Lista wszystkich soczewek PRO MAX:

Opis techniczny oraz cechy soczewek PRO MAX:

  • Inteligentne, wymienne soczewki każda z których jest rozpoznawana przez sondę automatycznie pokazując na ekranie: model, numer seryjny i fale kalibracyjne.
  • W zależności od rodzaju posiada wbudowane oświetlenie UV z wysokowydajnym źródłem LED (światło Wood’a), lub źródło światła zimnego LED. W soczewce ze światłem polaryzacyjnym zastosowano odpowiednie filtry pozwalające na eliminację „szumu” świetlnego tym samym dostarczając obraz pokazujący tylko szczegóły ważne dla pacjenta i osoby przeprowadzającej badania.
  • Każda soczewka PRO MAX zawiera odpowiednie technologie pozwalające na wydobycie odpowiedniego obrazu o wysokiej jakości.
  • Ostrość ustawiona fabrycznie z doskonałą głębią obrazu.
  • Możliwość zastosowania siatki pomiarowej w celu uzyskania dokładnych wymiarów obserwowanego obrazu.
  • Powierzchnie soczewek PRO MAX są zdejmowalne i wykonane z metalu i szkiełka, nadające się na autoklaw.
Kod soczewki:
Skrócony opis:
Nazwa skrócona:
OT-4620
20-krotne powiększenie obrazu. Ze szkiełkiem do imersji lub bez.
20X PRO MAX
OT-4621
20-krotne powiększenie obrazu przy zastosowaniu światła Wood’a. Ze szkiełkiem do imersji lub bez.
20X WD PRO MAX
OT-4622
20-krotne powiększenie obrazu przy świetle polaryzacyjnym. Ze szkiełkiem do imersji lub bez.
20X PL PRO MAX
OT-4650
50-krotne powiększenie obrazu. Ze szkiełkiem do imersji lub bez.
50X PRO MAX
OT-4660
200-krotne powiększenie obrazu. Ze szkiełkiem do imersji lub bez.
200X PRO MAX

OT-4620

20X PRO MAX

Soczewka o małym powiększeniu zastosowana w celu uwidocznienia mikroskopijnych cech tekstury skóry, co pozwala łatwo odróżnić skórę młodą od starzejącej się, suchą od nawilżonej. Pozwala również wykryć niedoskonałości spowodowane brakiem jednorodności skóry: błyszczące obszary i rozszerzone pory (nadmierne wydzielanie łoju), obszary suchej skóry (łuszczące się płatki), przebarwienia i oznaki kruchości naczynek.

W trychologii przy pomocy tej soczewki obserwujemy ogólny obraz gęstości owłosienia oraz patologii wzrostu włosów np. w łysieniu androgenowym. 


OT-4621

20X Wood Light PRO MAX

Specjalna soczewka o 20-krotnym powiększeniu stosowana w diagnostyce dyschromii skóry (leukodermia i hipermelanoza), do obserwacji zaburzeń pigmentacji. Znajduje również zastosowanie w analizie niektórych chorób zakaźnych skóry i porfirii.

OT-4622

20X Polaryzacja PRO MAX

Stosuje się w badaniach imersyjnych do mapowania znamion, doskonale uwidacznia zmiany skórne w obrazie o bardzo wysokiej ostrości i maksymalnej średnicy 2 cm. Pozwala na ustalenie kształtu, brzegów, koloru, dystrybucji pigmentu oraz wzoru struktur, które go tworzą, np. rozstępów czy struktur regresyjnych zmian pigmentacyjnych.

OT-4650

50X PRO MAX

Ta soczewka, przeznaczona dla kapilaroskopii zanurzeniowej, umożliwia szczegółową analizę wzorców naczyniowych (morfologia mikrokrążenia i dynamika przepływu). Może być również stosowana do badania zmian pigmentacyjnych w celu powiększenia szczegółów ich brzegów lub wzoru podskórnego.
Dzięki dużej głębi ostrości można przeprowadzić kontrolę w fałdzie paznokciowym.

OT-4660

200X PRO MAX

Optyka ta pozwala na odpowiednie badanie morfologicznych aspektów mikrokrążenia miejscowego z identyfikacją mikroangio-tektoniki. Przy tym powiększeniu obserwuje się process przepływu krwi w naczynkach. Pozwala również na przeprowadzenie badania trychologicznego in situ w celu odnalezienia nieprawidłowości w cebulce włosa, łodydze włosa i skórze głowy.

MATERIAŁY POMOCNICZE

Sekcja wciąż uzupełniana…

Skontaktuj się z nami

Barbara Trycholog 1

BARBARA BUTWIN

Certyfikowany szkoleniowiec

Zadzwoń lub napisz do nas, pomożemy Tobie w doborze odpowiedniego zestawu końcówek, modelu MicroCAMERA HD oraz doradzimy w tematach związanych z badaniem skóry głowy i włosów.

Telefon

+48 602 600 066

Email

info@dermasens.pl

Zostaw wiadomość