Skorzystaj z 25 lat doświadczenia i wiedzy, zaufaj ekspertom i rozwiń skrzydła swojego biznesu.

DERMASENS – wieloletni partner i wyłączny przedstawiciel włoskiego producenta kamer trychologicznych APR Instruments.

Połączenie praktycznej wiedzy oraz przodujących technologii 

Firma DERMASENS oraz APR Instruments od kilku lat z powodzeniem współpracują na rynku Polski, promując przodujące technologie prezentowane przez gamę kamer trychologicznych marki MicroCAMERA®. Firma DERMASENS aktywnie uczestniczy w rozwoju branży jaką jest trychologia. Barbara Butwin reprezentuje firmę APR Instruments w Polsce i jest upoważnionym trenerem w zakresie korzystania z urządzeń marki MicroCAMERA®. Jednocześnie firma Dermasens jest upoważnionym punktem serwisowym MicroCAMERA® na terenie Polski. Ze względu na obszerne doświadczenie Barbary Butwin, które jest poparte praktyką oraz zdobytą edukacją, klienci firmy DERMASENS dostają wsparcie w postaci szkoleń trychologicznych na start jak również mogą liczyć na doradztwo w trudnych przypadkach w każdej chwili. Dzięki organizowanym dla naszych klientów spotkaniom, uczestnicy mają dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy branżowej oraz aktywnie wspierają się nawzajem, kształtując w ten sposób przyszłość branży trychologicznej w Polsce i nieustannie podwyższając jej poziom.

Klienci mogą z całą pewnością polegać na wiedzy i wsparciu  Barbary Butwin gdyż jej doświadczenie jest przede wszystkim oparte na praktyce: Kosmetolog, Technik usług fryzjerskich, Mistrz fryzjerstwa damsko-męskiego z ponad 30 letnim stażem w tym ponad 27 letnim doświadczeniem w prowadzeniu własnego salonu fryzjersko-kosmetycznego i trychologicznego. 

   Dążąc do celu, jakim jest kompleksowa troska o zdrowie oraz piękno włosów i skóry głowy klientów od 2014 roku Pani Barbara pasjonuje się łączeniem takich dziedzin jak trychologia, fryzjerstwo, medycyna oraz kosmetologia. Trycholog-praktyk, doradca w dziedzinie trychologii oraz pielęgnacji skóry głowy. Akredytowany szkoleniowiec oraz wyłączny przedstawiciel firmy APR Instruments, włoskiego producenta wideo-dermatoskopów, na terenie Polski. Uczestnik wielu branżowych kongresów i konferencji, wiedzę trychologiczną zdobywała na terenie kraju jak i zagranicą. Autorka wielu publikacji związanych z problematyką fryzjersko-trychologiczną. Nieustanna promotorka pragmatyzmu i stosowania prawidłowych i skutecznych praktyk w dziedzinie trychologii.

Nasi Klienci i Partnerzy

– wybierz usługi wykwalifikowanych ekspertów