MicroCAMERA®HD – CO TO JEST?

Ponad 25 lat temu, włoski producent, APR Instruments, opracował i opatentował unikalną technologię, zastosowaną w wideo-dermatoskopach MicroCAMERA ®HD polegającą  na….

POZNAJ FILOZOFIĘ I ZALETY MicroCAMERA

Od zawsze produkowane we Włoszech, solidna konstrukcja, unikalne…

ZYSKAJ WSPARCIE NASZYCH EKSPERTÓW

Trychologia jest naszą pasją! Posiadamy obszerną, praktyczną wiedzę, którą dzielimy się z każdym kto…

Czytaj więcej (w budowie) >

ZESTAW OPTYCZNYCH KOŃCÓWEK WYMIENNYCH

Soczewki powiększające obraz skóry i włosów – sprawdź wszystkie. 

MicroCAMERA® HD daje możliwość wyboru spośród siedmiu końcówek optycznych.

ZESTAW KOŃCÓWEK POMIAROWYCH

Soczewki i końcówki pomiarowe

Dopełniając analizę włosów i skóry za pomocą 7 dostępnych powiększających końcówek optycznych, możemy dodatkowo dokładnie określić główne parametry charakteryzujące skórę i włosy za pomocą 7 dodatkowych końcówek pomiarowych. Każda końcówka pomiarowa mierzy określony parametr skóry i włosów: nawilżenie i elastyczność skóry, jakość i ilość sebum, głębokość zmarszczek, fototyp, gęstość i grubość włosów. Te pomiary dostarczają osobie prowadzącej badania cennych dodatkowych informacji potrzebnych do określenia najbardziej odpowiedniej kuracji. Pomiary dostarczane przez MICROCAMERA® Professional są obiektywne, wyrażone w procentach lub w skalach wartości, które są łatwe do zrozumienia zarówno przez operatora, jak i klienta.Końcówki i soczewki mające zastosowanie w kosmetologii i nie tylko… MicroCAMERA® HD daje możliwość wyboru spośród siedmiu końcówek pomiarowych.

Jesteś Trychologiem? MicroCAMERA® HD wspiera Twoją pasję. Przekonaj się jak…

Trychologia jest młodą, wciąż rosnącą gałęzią usług. Coraz więcej osób w Polsce szuka pomocy u Trychologów, liczba których na rynku również rośnie. Czy jesteś świadomy swojej przewagi nad konkurencją i czy jesteś pewny że następna wizyta klienta odbędzie się znowu w Twoim salonie? Jak sprawić by klient zyskał Twoje zaufanie a Ty rozwój swojej pasji?

Zostaw swój e-mial:

* pole wymagane

Aby kontynuować subskrypcję zaznacz poniższe pole:

Zaznaczając powyższe pole wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Regulaminem i Polityką prywatności Serwisu w celach marketingowych, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail. Można wypisać się z subskrypcji w dowolnej chwili klikając link podany w stopce wiadomości e-mail.