MicroCAMERA ®

Dermatoskop do analizy włosów oraz skóry idealnie dostosowany do Twoich profesjonalnych potrzeb.

Zastosowania

Specjalistyczna analiza 

medyczna

 

Microcamera® jest idealnym narzędziem do medycyny estetycznej, które oferuje 19 rodzajów soczewek optycznych oraz pomiarowych które dostarczą dogłębnej analizy dermatologicznej oraz trychologicznej.  Microcamera® spełnia najbardziej wymagające normy jakościowe oraz bezpieczeństwa, posiada ono certyfikat UNI IN ISO 9001.

Badanie skóry oraz włosów

 

Łatwa w obsłudze oraz kompletna pod względem oferowanych funkcji, Microcamera® jest idealnym rozwiązaniem dla salonów piękności, zakładów fryzjerskich oraz aptek. Kilkoma kliknięciami zbadasz nawilżenie skóry oraz jej elastyczność, cechy jakościowe i ilościowe sebum, głębokość zmarszczek, fototyp skóry, gęstość układu naczyń włosowatych oraz grubość włosa. 

Zalety MicroCAMERA®

Zaawansowana technologia

 

Microcamera® wykorzystuje technologię czujnika obrazu CMOS, znajdującego zastosowanie w wysokoczułej mikroskopii z 3 milionami kwadratowych super pikseli o wielkości 3,2 mikrona, największego w swojej kategorii. Jednym kliknięciem można uzyskać obrazy o wysokiej rozdzielczości z bardzo ostrymi, mikroskopijnymi szczegółami.

Łatwość w obsłudze

 

Unikalna technologia zastosowana w MicroCAMERA® sprawia że korzystanie z tego urządzenia jest niewiarygodnie szybkie, proste i przyjemne. Dzięki niej skupisz się na kliencie a nie na obsłudze mikro kamery, a lekkość z jaką wykonasz każde badanie spowoduje, że klient odczuje profesjonalną obsługę. Wszystkie funkcje są osiągalne z poziomu jednego przycisku w rączce sondy. Dzięki naszym darmowym szkoleniom i pomocy technicznej szybko zapoznasz się z kamerą kosmetyczno – trychologiczną MicroCAMERA®.

Bezpłatna dedykowana usługa w chmurze

 

Dzięki Microcamera® otrzymujesz również bezpieczną i nieograniczoną przestrzeń do przechowywania przechwyconych obrazów w chmurze (jak również na karcie SD). W każdej chwili będziesz mieć dostęp do swoich zdjęć ze smartfona, tabletu lub komputera, w ten sposób możesz dzielić się użytecznymi informacjami z klientem / pacjentem, określić dla niego właściwą kurację i monitorować jej postępy.

Z chmury możesz również zaktualizować system operacyjny Microcamera® w prosty i automatyczny sposób oraz poprosić o pomoc w razie potrzeby.

Microcamera® to zastrzeżony znak towarowy będący wyłączną własnością APR Instruments.

Indywidualne rozwiązania

Dostosuj urządzenie MicroCAMERA® do swoich potrzeb:

Optyka i końcówki pomiarowe

System Microcamera® jest rozszerzalny oraz ciągle aktualizowany o nowe możliwości. Różne optyki / czujniki pomiarowe są połączone za pomocą sondy, która automatycznie identyfikuje prawidłowe profile i parametry kalibracji.
Szeroka gama dostępnych końcówek optycznych i pomiarowych pozwala na dostosowanie Microcamera® do Twoich specyficznych potrzeb.

Jesteś zainteresowany?
Zadzwoń do nas na numer +48 602 600 066 lub skorzystaj z formularza powyżej.