MicroCAMERA® HD wspiera Twoją pasję. Przekonaj się jak…

Trychologia jest młodą, wciąż rosnącą gałęzią usług. Coraz więcej osób w Polsce szuka pomocy u Trychologów, liczba których na rynku również rośnie. Czy jesteś świadomy swojej przewagi nad konkurencją i czy jesteś pewny, że następna wizyta klienta odbędzie się znowu w Twoim salonie? Jak sprawić, by klient zyskał Twoje zaufanie, a Ty rozwój swojej pasji?

Dopełniając analizę włosów i skóry, możesz dodatkowo dokładnie określić główne parametry charakteryzujące skórę i włosy za pomocą 7 dodatkowych końcówek pomiarowych. Każda końcówka pomiarowa mierzy określony parametr skóry i włosów: nawilżenie i elastyczność skóry, jakość i ilość sebum, głębokość zmarszczek, fototyp, gęstość i grubość włosów. Te pomiary dostarczają osobie prowadzącej badania cennych dodatkowych informacji potrzebnych do określenia najbardziej odpowiedniej kuracji.

Pomiary dostarczane przez MICROCAMERA® są obiektywne, wyrażone w procentach lub w skalach wartości, które są łatwe do zrozumienia zarówno przez operatora, jak i klienta.

Specyfikacja soczewek

Soczewki przydatne w trychologii: MACRO,  20X, 20XWD, 50XFL, 50X, 200X, 400X,

Końcówka pomiarowa: GRUBOŚĆ WŁOSA, GĘSTOŚĆ OWŁOSIENIA

Wybierz soczewkę, która cię interesuje i zapoznaj się z jej możliwościami.