System MICROCAMERA® to profesjonalne narzędzie, które wykorzystuje specjalny zintegrowany monitor, skalibrowany zgodnie z parametrami wymaganymi dla wysokiej jakości instrumentów.

MICROCAMERA® Connected PRO MAX (18,5’)

Ten model jest naszym topowym modelem. To potężne narzędzie do analizy skóry z bogatym DNA, które łączy w sobie elegancję, precyzję i łatwość użycia. Do kamery MICROCAMERA® PRO MAX wybraliśmy wysokiej jakości materiały, będące wynikiem ciągłych badań i starannej selekcji w celu uzyskania doskonałych obrazów.

SPECYFIKACJA:

Wyświetlacz wykorzystuje panel LCD o wysokiej rozdzielczości „klasy przemysłowej” o doskonałym kontraście i jasności: powłoka przeciwodblaskowa i rozszerzony kąt widzenia umożliwiają optymalną obserwację w oświetlonych i nieoświetlonych środowiskach.

MICROCAMERA® PRO MAX wykorzystuje specjalny półcalowy czujnik obrazu CMOS przeznaczony specjalnie do mikroskopii o wysokiej czułości, wyposażony w 3 miliony superpikseli o wielkości 3,2 mikrona kwadratowego, największe w tej kategorii, które gwarantują jakość i rozmiar obrazu.

 • AUTOMATYCZNA EKSPOZYCJA – AEX: Automatyczna regulacja ekspozycji i gamma specyficzne dla mikroskopii skóry z białym światłem i fluorescencją.
 • BEST SHOT SELECTION – BSS: Automatyczny wybór najlepszej oprawy niezbędnej przy dużych powiększeniach.
 • AUTOMATYCZNE ROZPOZNAWANIE SOCZEWEK – ALR: Automatyczne rozpoznawanie optyki/czujników z automatycznym ustawianiem profili kalibracji.
 • AUTOMATYCZNE ZAPISYWANIE OBRAZÓW – AIS: Czasowe zapisywanie obrazów.

Co wyróżnia soczewki PRO MAX od pozostałych soczewek?

Soczewki PRO MAX posiadają takie same charakterystyki jak inne soczewki o takich samych parametrach, na przykład: soczewka OT-4020 20x powiększenie i soczewka PRO MAX OT-4620 20x powiększenie pokazują ten sam obraz. Jednakże, każda soczewka PRO MAX posiada następujące dodatkowe cechy:

 • wymienną, wykonaną z metalu, nakrętkę, którą można odłączyć od końcówki i sterylizować w autoklawie.
 • każda nakrętka jest wyposażona w specjalne szkiełko, dzięki któremu można przeprowadzić badanie w imersji (w zanurzeniu) wykorzystując do tego odpowiedni płyn (olejek lub inny). Obraz w imersji pozwala dostrzec wiele szczegółów istotnych dla prawidłowej diagnozy.
 • soczewki PRO MAX mogą być stosowane ze wszystkimi modelami MicroCAMERA oprócz modelu BASIC.

Opis techniczny oraz cechy soczewek PRO MAX

 • Inteligentne, wymienne soczewki każda z których jest rozpoznawana przez sondę automatycznie pokazując na ekranie: model, numer seryjny i fale kalibracyjne.
 • W zależności od rodzaju posiada wbudowane oświetlenie UV z wysokowydajnym źródłem LED (światło Wood’a), lub źródło światła zimnego LED. W soczewce ze światłem polaryzacyjnym zastosowano odpowiednie filtry pozwalające na eliminację „szumu” świetlnego tym samym dostarczając obraz pokazujący tylko szczegóły ważne dla pacjenta i osoby przeprowadzającej badania.
 • Każda soczewka PRO MAX zawiera odpowiednie technologie pozwalające na wydobycie odpowiedniego obrazu o wysokiej jakości.
 • Ostrość ustawiona fabrycznie z doskonałą głębią obrazu.
 • Możliwość zastosowania siatki pomiarowej w celu uzyskania dokładnych wymiarów obserwowanego obrazu.
 • Powierzchnie soczewek PRO MAX są zdejmowalne i wykonane z metalu i szkiełka, nadające się na autoklaw.

Wybierz soczewkę, która cię interesuje i zapoznaj się z jej możliwościami.