Przeglądaj, zmieniaj, doradzaj gdziekolwiek jesteś… Wyniki Twojej pracy są bezpiecznie przechowywane w zasięgu ręki!

Funkcjonalność „CHMURA” razem z aplikacją dostarcza specjalistom innowacyjne w branży, bardzo pomocne i praktyczne rozwiązanie, które służy do śledzenia przebiegu badań i kuracji, rejestrując wszystkie dane niezbędne do udokumentowania badań w jednym dedykowanym i dobrze zabezpieczonym miejscu. Wszystkie dane są zapisywane i przechowywane na bezpiecznym serwerze zgodnie z najnowszymi przepisami dotyczącymi prywatności i ochrony danych wrażliwych.

Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste i nie wymaga specjalnych umiejętności.

Usługa „CHMURA” wraz z profesjonalną aplikacją przeznaczoną do prowadzenia i zarządzania środowiskiem obsługi zdjęć i badań trychologicznych jest oferowana w każdym modelu MicroCAMERA®, oprócz modelu BASIC, i jest wliczona cenę urządzenia.

Dzięki posiadanej funkcjonalności Chmury, specjaliści mogą przeglądać, zmieniać i wysyłać badania do swoich klientów z każdego urządzenia (telefon, tablet, laptop, PC) połączonego z internetem, w każdej chwili i każdym miejscu.

Wszystkie zdjęcia wykonane przez Ciebie podczas badań oraz dane będą zapisywane w bezpiecznym i chronionym hasłem dysku sieciowym (serwerze) zgodnie z najnowszymi przepisami dotyczącymi prywatności i ochrony danych wrażliwych, dzięki czemu możesz z nich korzystać bez obawy o utratę karty pamięci lub przypadkowe usunięcie. Natomiast autoryzowana aplikacja ‘MicroCAMERA® Cloud’ da Ci możliwość połączenia ze zdjęciami oraz zarządzania nimi w specjalnie utworzonym środowisku, dzięki któremu:

  • wprowadzisz dane klienta/pacjenta do chronionej bazy danych
  • przejrzysz zdjęcia wszystkich badań dla każdego klienta
  • wybierzesz najbardziej istotne z nich pod kątem danego badania i przyporządkujesz je do danego klienta
  • opiszesz sprawozdanie i skomentujesz wyniki badań
  • opiszesz każde zdjęcie wybrane dla danego sprawozdania
  • zapiszesz sprawozdanie w bazie danych
  • wyślesz wyniki badań wraz z opisem i wybranymi zdjęciami do klienta w formie sprawozdania

Wszystkie opcje bez ograniczeń pojemności pamięci i odnawiania usługi.

Masz swoje prywatne środowisko profesjonalne bez ograniczeń i formalności. Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste i nie wymaga specjalnych umiejętności

Żeby zacząć używać usługę, należy wypełnić i przekazać prosty formularz wraz z podpisem po zakupie urządzenia. Wypełniasz raz, korzystasz zawsze.