MicroCAMERA ® Connected

Mikro kamera do analizy włosów oraz skóry 

idealnie dostosowana do Twoich profesjonalnych potrzeb.

Zastosowania

Specjalistyczna analiza 

medyczna

 

Mikro kamera trychologiczna Microcamera HD Connected jest idealnym narzędziem do medycyny estetycznej, oferuje ona aż 19 rodzajów soczewek optycznych oraz pomiarowych które dostarczą dogłębnej analizy dermatologicznej oraz trychologicznej.  Kamera trychologiczna Microcamera® HD jest produkowana we Włoszech z serwisem dostępnym w Polsce. Urządzenie spełnia najbardziej wymagające normy jakościowe oraz bezpieczeństwa, posiada ono certyfikat UNI IN ISO 9001.

Badanie skóry oraz włosów

 

Łatwa w obsłudze oraz kompletna pod względem oferowanych funkcji, Microcamera® jest idealnym rozwiązaniem dla salonów piękności, zakładów fryzjerskich oraz aptek. Posiada uznane w branży funkcjonalne rozwiązania– kilkoma kliknięciami zbadasz nawilżenie skóry oraz jej elastyczność, cechy jakościowe i ilościowe sebum, głębokość zmarszczek, fototyp skóry, gęstość układu naczyń włosowatych oraz grubość włosa. Szeroka gama soczewek trychologicznych dostępnych w ofercie daje szerokie możliwości na rozpoznanie wielu cech i anomalii włosów. Dzięki dodatkowym akcesoriom dostępnym w ofercie Twoja praca stanie się jeszcze przyjemniejsza. 

Zalety wideo dermatoskopu MicroCAMERA®

Kamera do badań włosów MicroCAMERA HD

Zaawansowana technologia

 

Kamera trychologiczna MicroCAMERA® wykorzystuje technologię czujnika obrazu CMOS, znajdującego zastosowanie w wysokoczułej mikroskopii z 3 milionami kwadratowych super pikseli o wielkości 3,2 mikrona, największego w swojej kategorii. Jednym kliknięciem można uzyskać obrazy o wysokiej rozdzielczości z bardzo ostrymi, mikroskopijnymi szczegółami. Nie musisz dbać o stabilność obrazu podczas wykonywania zdjęć – mikro kamera sama wybierze moment w którym ostrość zdjęcia była najlepsza i pokaże go na ekranie. Trychoskop MicroCAMERA® również pozwala na mierzenie parametrów badanych obszarów przy pomocy siatki pomiarowej.

Mikro kamera dla trychologa fryzjera do włosów

Łatwość w obsłudze

 

Unikalna technologia zastosowana w MicroCAMERA® sprawia że korzystanie z tego urządzenia jest niewiarygodnie szybkie, proste i przyjemne. Dzięki niej skupisz się na kliencie a nie na obsłudze mikro kamery, a lekkość z jaką wykonasz każde badanie spowoduje, że klient odczuje profesjonalną obsługę. Wszystkie funkcje są osiągalne z poziomu jednego przycisku w rączce sondy. Dzięki naszym darmowym szkoleniom i pomocy technicznej szybko zapoznasz się z kamerą kosmetyczno – trychologiczną MicroCAMERA®.

Bezpłatna dedykowana usługa w chmurze w dla każdej mikro kamery trychologicznej MicroCAMERA®

 

Dzięki trichoskopowi Microcamera® otrzymujesz również bezpieczną i nieograniczoną przestrzeń do przechowywania przechwyconych obrazów w chmurze (jak również na karcie SD). W każdej chwili będziesz mieć dostęp do swoich zdjęć ze smartfona, tabletu lub komputera, w ten sposób możesz dzielić się użytecznymi informacjami z klientem / pacjentem, określić dla niego właściwą kurację i monitorować jej postępy.

Z chmury możesz również zaktualizować system operacyjny Microcamera® w prosty i automatyczny sposób oraz poprosić o pomoc w razie potrzeby.

Microcamera® to zastrzeżony znak towarowy będący wyłączną własnością APR Instruments.

Indywidualne rozwiązania

Dostosuj dermatoskop MicroCAMERA® do swoich potrzeb:

Optyka i końcówki pomiarowe

System Microcamera® jest rozszerzalny oraz ciągle aktualizowany o nowe możliwości. Różne optyki / czujniki pomiarowe są połączone za pomocą sondy, która automatycznie identyfikuje prawidłowe profile i parametry kalibracji.
Szeroka gama dostępnych końcówek optycznych i pomiarowych pozwala na dostosowanie Microcamera® do Twoich specyficznych potrzeb.

Jesteś zainteresowany?
Zadzwoń do nas na numer +48 602 600 066 lub skorzystaj z formularza powyżej.

W mediach o nas