WÓZEK UNIWERSALNY CR-0021

Może być używany ze wszystkimi modelami MicroCAMERA HD.

Wózek który dostarcza bardzo praktyczne rozwiązania a jednocześnie ma prostą i solidną konstrukcję, dzięki której całe Twoje stanowisko pracy zostanie  zorganizowane w przejrzysty sposób. Łatwo i szybko sięgniesz po wszystkie potrzebne akcesoria i narzędzia. Dzięki niezawodnej stabilności masz pewność że twoje mobilne stanowisko bezpiecznie dopasuje się do zmieniającego się otoczenia. Wózek jest wyposażony w specjalną szufladę do umieszczenia wybranych końcówek oraz przydatnych instrumentów. Kilka gniazdek elektrycznych są schowane pod łatwo dostępną osłoną. Prowadnice oraz tunele na przewody zapewniają bezpieczeństwo, bezproblemową mobilność. MicroCAMERA może być uruchomiona lub wyłączona za pomocą przełącznika.

Dzięki kółkom wysokiej jakości wózek można łatwo przemieszczać tak by klient mógł również obserwować przebieg badania na bieżąco.

Wózek jest wykonany z metalu, jego powierzchnie są łatwe do czyszczenia a stylistyka łatwo dostosuje się do większości wnętrz gabinetów.

TORBA DO WSZYSTKICH MODELI MICROCAMERA

BR-0024

Wygodna torba z paskiem na ramię do bezpiecznego transportu urządzeń MICROCAMERA® HD dzięki wzmocnionym i wyściełanym bokom. Pozwala na łatwe wyjmowanie i wkładanie urządzenia dzięki zamknięciu na zamek błyskawiczny u góry.

Istnieje możliwość zamówienia toreb wykonanych według projektu zamawiającego. O więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

TRICOPLAST oraz PATYCZKI DO CZYSZCZENIA SOCZEWEK

Akcesoria, które znaczące poprawią komfort pracy z MicroCAMERA ® HD

TRICOPLAST – jest to folia o wymiarach 5cm x 20 cm składająca się z 3 warstw – dwóch zewnętrznych przezroczystych oraz jednej środkowej, która z jednej strony ma powierzchnię o kolorze białym a z drugiej czarnym. TRICOPLAST znacząco ułatwia pracę przede wszystkim podczas badania soczewką 400 x. Używając folii TRICOPLAST można bardzo dokładnie zbadać pojedyncze włosy – jasne, układając je między warstwą przezroczystą i czarną, a ciemne włosy między przezroczystą i białą.

PATYCZKI DO CZYSZCZENIA SOCZEWEK – te patyczki są wykonane z materiału który, po zastosowaniu na soczewce nie zostawia śladów i pozostałości materiału, jednocześnie nie niszcząc delikatnej powierzchni soczewki.