Skorzystaj z 25 lat doświadczenia i wiedzy, zaufaj ekspertom i rozwiń skrzydła swojego biznesu.

DERMASENS – wieloletni partner i wyłączny przedstawiciel włoskiego producenta APR Instruments.

Połączenie praktycznej wiedzy oraz przodujących technologii 

Firma DERMASENS oraz APR Instruments od kilku lat z powodzeniem współpracują na rynku Polski, promując przodujące technologie prezentowane przez gamę produktów marki MicroCAMERA ® HD. Firma DERMASENS prezentowana przez Panią Barbarę Butwin aktywnie uczestniczy w rozwoju branży jaką jest trychologia. Parę zdań o Pani Butwin:

Technik usług Fryzjerskich, Mistrz fryzjerstwa damsko-męskiego z ponad 30 letnim stażem w tym 25 letnim doświadczeniem prowadzenia własnego salonu fryzjersko-kosmetycznego i trychologicznego. Dążąc do celu, jakim jest kompleksowa troska o zdrowie oraz piękno włosów i skóry głowy klientów od 2014 roku pasjonuje się łączeniem takich dziedzin jak trychologia, fryzjerstwo, medycyna oraz kosmetologia. Trycholog-praktyk, doradca w dziedzinie trychologii oraz pielęgnacji skóry głowy. Akredytowany szkoleniowiec oraz wyłączny przedstawiciel firmy APR Instruments, włoskiego producenta wideo-dermatoskopów, na terenie Polski. Uczestnik wielu branżowych kongresów
i konferencji, wiedzę trychologiczną zdobywała na terenie kraju jak i zagranicą. Studentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku kosmetologia. Autorka wielu publikacji związanych z problematyką fryzjersko-trychologiczną.

Nasi Klienci i Partnerzy